צור קשר

בנייה ופיתוח של בתים

ברסוף הינה חברה קבלנית בעלת סיווג בניה 100 ג-10. החברה הוקמה לפני למעלה משני עשורים, ממוקמת באזור חוף הכרמל ומנוהלת על-ידי מר שמעון אזולאי. ברסוף מתמחה בתפעול עבודות בניה ושיפוצים מורכבות וזאת הודות לחזון מגובש הכולל שירות בסטנדרטים יוצאי דופן כגון ליווי מקיף החל משלב הרעיון ועד תום הבניה ואף אחריה. 
כל העבודות של ברסוף מבוצעות על-ידי צוותים מיומנים בעלי רמה מקצועית גבוהה וכוללים ניהול ובקרה יום-יומיים, שהם חלק בלתי נפרד מרמת השירות בלתי מתפשרת. אנו מוציאים אל הפועל בהצלחה יתרה מבחר פרויקטים בתחום הבניה כולל שלדים, גמרים, בניית וילות ובתים בעלי מבנה ארכיטקטוני ייחודי וזאת תוך תיאום לוגיסטי מושלם ועמידה מדויקת בזמנים ובציפיות התקציב המוגדרות על-ידי הלקוחות. במהלך שנות עבודתנו עמדנו בהצלחה בכל אתגר פיתוח שניצב בפנינו והכל תוך שקיפות מלאה אל מול הלקוח וליווי אישי וצמוד מתחילת התהליך עד לסופו. בנוסף, ברסוף מעניקה אחריות מלאה על כל עבודה וכך מגבה את לקוחותיה באופן הרמטי גם לאחר סיום הפרויקט.

בניית שלדים

אנו מתמחים בבניית שלדים, לכל סוגי הבניה, במגזר הפרטי והעסקי. העבודה מאופיינת בהקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, תוך הפעלת ידע מקצועי נרחב ופיקוח הדוק על כל שלב בתהליך. בנוסף, אנו מעניקים אחריות מלאה על העבודה, על-מנת להבטיח לכם שקט נפשי ויכולת להמשיך לשלבים נוספים בעבודה עם כל גורם שתמצאו לנכון. 

בניית שלד הינה הבסיס לכל פרויקט ובלעדיו אין קיום הולם לאף סוג של בניה.

חברת ברסוף מתמחה בשלב תכנון ובניית השלדים, הכוללת הקמת היסודות, ריצוף ראשוני וקירוי.

בניית השלד הינה קריטית להמשך העבודה, הן מהפן הבטיחותי והן מהפן הלוגיסטי וזו גם הסיבה שאנו מעניקים אחריות מלאה על בניית השלד, הכוללת גיבוי במקרה של נזילות ותקלות נוספות המעכבות את המשך הבנייה. 

בניית השלד, כמו כל פרויקט של ברסוף, מלווה בבקרה על-ידי צוות מפקחים מקצועי, המשגיח על התקדמות העבודה בשטח ומוודא כי היא נעשית בסטנדרטים חסרי הפשרות שלנו. בסיום העבודה ניתן להמשיך ולבנות עם חברת ברסוף עד לקבלת התוצר המוגמר. 

פרויקטים מיוחדים לשיפוץ הבית

תמיד חלמתם על שיפוץ מקיר לקיר? יש לכם חזון כיצד הבית שלכם צריך להיראות באמת? אנחנו כאן עבורכם. חברת ברסוף תהפוך כל חלום למציאות ומתמודדת גם עם אתגרי הבניה המורכבים ביותר, במטרה להפוך את החזון שלכם לחלל מרהיב. אם אמרו לכם שמשהו הוא בלתי אפשרי, פנו אלינו ונוכיח לכם אחרת.  

המוטו שלנו בכל מה שקשור לבנייה, הוא שאין חלום רחוק מדי.

באמצעות שילוב של ידע מקצועי שנצבר במהלך עשרות שנות עבודה, חומרי הגלם האיכותיים ביותר בעולם, טכנולוגיות חדשניות המשתכללות באופן תדיר וכוח אדם מעולה ונוכח בשטח, אנחנו הופכים גם את החלום הפרוע ביותר לבר-קיימא.

במהלך השנים ערכנו שיפוץ נרחב למגוון בתי יוקרה, מפעלים, מבני תעשייה וציבור, ועסקים מהגדולים בארץ והכול תוך הקפדה מלאה על כל שלבי התהליך ותיאום מלא אל מול הלקוחות.

אנו מצטיינים בעמידה בזמנים, היצמדות לתקציב, מתן אחריות על כל עבודה ומעבר לכך גם בשירות אישי ונגיש. צרו קשר ונהפוך את הבית או העסק שלכם לנכס מדהים באמת. 

המומחים של ברסוף בע"מ ישמחו לתת לכם שירות על תכנון ובנייה של הפרויקט שלכם